מבוא
האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש המידע עבור כלל המשתמשים, ומשתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים חשיבות רבה במתן אפשרות שווה לאנשים עם מוגבלות לשימוש במידע המוצג באתרים אותם אנחנו מפתחים, ולאפשר חווית גלישה טובה יותר.

אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות, ועל כן הושקעו משאבים רבים להקל את השימוש באתרים עבור אנשים עם מוגבלויות, ככל האפשר, מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

שימוש בתוסף נגישות אתרים של Digital-Cloud
אתרים אותם אנחנו מפתחים מופעלים על ידי תוכנת הנגשה שפותחה על ידינו ומופעלת באמצעות שרת הנגשה ייעודי. התוכנה מאפשרת לאתר להיצמד להנחיות לנגישות תכנים באינטרנט WCAG 2.1 לרמה AA. אחריות השימוש והיישום באתר חלה על בעלי האתר ו/או מי מטעמו לרבות התוכן המוצג באתר בכפוף ולתנאי השימוש בתוכנה. אנחנו דואגים לתחזק ולפתח את כלי הנגישות על מנת למקסם את רמת הנגישות בכל האתרים ומשפרים את הכלי כל הזמן.

אם נתקלתם בתקלה כלשהי באחד האתרים שמונגשים על ידינו, אנחנו נשמח לשמוע על כך ומיד נחקור את הנושא ונתקן את התקלה ו/או נבקש ממנהל האתר לטפל בתקלה.

כיצד עובדת ההנגשה באת?
באתר מוצב תפריט הנגשה בצד הימני של המסך. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה.

התוכנה פועלת בדפדפנים הפופולריים: Chrome ,Firefox ,Safari ,Edge ,Opera. הגלישה במצב נגישות מומלצת בדפדפן הנפוץ בקרב הגולשים: כרום. בדפדפנים אחרים יתכנו אי תאימות עקב אי תאימות הדפדפנים עצמם לתקן.

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים.

אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

פרטים של רכזת הנגישות:
שם: לורן גניס
כתובת מייל: loren@digital-cloud.co.il
טלפון: 03-6823445 שלוחה: 201